Zimowe Szaleństwo w Energylandii: Winter Kingdom

Zima w Parku Rozrywki? Dlaczego nie! Niska temperatura nie musi oznaczać braku zabawy. W sezonie zimowym EnergyLandia będzie czynna, oferując wszystkim odwiedzającym możliwość przeniesienia się do magicznego Winter Kingdom i korzystania z atrakcji bez ograniczeń!

Energylandia zimą

To doskonała okazja, by wybrać się z rodziną lub przyjaciółmi i poczuć świąteczny klimat!

Zimowe Atrakcje w Energylandii – Winter Kingdom

Energylandia przygotowała na zimę mnóstwo niespodzianek. Goście będą mogli korzystać z codziennych atrakcji parku, takich jak roller coastery, kolejki i karuzele, a także cieszyć się zimowymi dekoracjami.

Park rozbłyśnie milionami światełek, zamieniając się w największy Ogród Świateł w Polsce, z ponad 5 milionami lampek oświetlających wszystkie atrakcje i punkty usługowe. Widok magicznego Parku będzie można podziwiać z koła młyńskiego Wonder Wheel, wysokiego na 53 metry, z 30 ogrzewanymi gondolkami, które pomieszczą jednorazowo do 240 osób, w tym dzieci.

Podczas zimowego sezonu w Energylandii można spotkać Mikołaja, zrobić sobie z nim zdjęcie i wręczyć list z życzeniami. Starsi goście na pewno zatrzymają się na Jarmarku Bożonarodzeniowym, gdzie można kupić rękodzieło, pamiątki, smakołyki i coś na rozgrzanie.

Nie zabraknie też lodowiska i snowtubingu dla miłośników zimowych sportów.Roller Coastery zimą – czy to możliwe?

W Energylandii – oczywiście! Nowoczesny Park, jakim jest Energylandia, dba o najwyższe standardy bezpieczeństwa. Po sezonie letnim Park przeprowadza gruntowną konserwację i przegląd wszystkich atrakcji, w tym roller coasterów, aby przygotować je do zimowego sezonu.

Zużyte elementy są wymieniane, a kolejki poddawane konserwacji. Roller coastery są wyposażone w systemy podgrzewania kół, co umożliwia ich działanie zimą. Warunki pogodowe muszą jednak być odpowiednie – tory muszą być wolne od lodu i śniegu, a temperatura powietrza musi być powyżej określonego poziomu, np. Hyperion działa powyżej 5°C, a Mayan powyżej 2°C.

Inne atrakcje, takie jak karuzele, są dostępne nawet przy minusowych temperaturach.

Odwiedzający zimą powinni ubrać się ciepło – ciepłe kurtki, czapki i szaliki są niezbędne. Park oferuje także szeroką gamę lokali gastronomicznych, gdzie można się ogrzać i zjeść coś pysznego.

Gdzie na nocleg?

Na nocleg polecamy Aparthotel ZATOR – Luksusowe Apartamenty z Jacuzzi na rozgrzewający nocleg tylko we dwoje w połączeniu z Pakietem Magia Zimy.

To jedno z najbardziej luksusowych miejsc na mapie Zatora, znajdujące się zaledwie kilka minut od Rynku i Parku Rozrywki EnergyLandia.

Czeka tutaj na Was prywatna oaza spokoju i relaksu po dniu pełnym mocnych wrażeń.

To idealne miejsce na romantyczny odpoczynek we dwoje w otoczeniu wyszukanych i bogato wyposażonych wnętrz, w których współgrają szlachetne materiały, najwyższej jakości tkaniny oraz naturalny kamień.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 5 Luksusowych Apartamentów z Jacuzii W SERCU ZATORA:

RETRO 66
GLAM 52
INDUSTRIAL 58
CACTUS 57
NATURAL 56

Nasz hotel mieści się w nowym Apartamentowcu oddanym do użytku w 2022 i 2023 roku. Każdy z Apartamentów posiada dedykowane miejsce parkingowe. W budynku znajduje się winda.


Wybierz Aparthotel ZATOR na swoją luksusową bazę noclegową i Energylandię na zimowe szaleństwo w Winter Kingdom!

  Magia Zimy