Jako rodzice często zapominamy o własnych potrzebach i w pełni poświęcamy się dzieciom. Tymczasem nawet krótki wyjazd bez pociech pozwoli naładować akumulatory i zadbać o siebie w sposób, który pamiętacie z dawnych czasów.

Wypoczęci, zrelaksowani i szczęśliwi rodzice wychowują szczęśliwe dzieci i lepiej radzą sobie z problemami dnia codziennego. Życie po narodzinach dzieci zmienia się o 180 stopni, ale nie musi wiązać się jedynie z wyrzeczeniami i zapominaniem o sobie.

Wyjazd z dziećmi vs wyjazd bez dzieci

Rodzinne wakacje lub weekendowe wyjazdy z dziećmi nie pozwalają w pełni wypocząć i nacieszyć się wzajemną bliskością. Także poza domem nie da się uniknąć wykonywania rodzicielskich obowiązków. Ciągłe spędzanie czasu z pociechami nie sprzyja również  pielęgnowaniu relacji w związku – trudno wygospodarować wolną chwilę, aby w pełni odpocząć, nie mówiąc już o romantycznej kolacji lub chwili spędzonej sam na sam w sposób, na który akurat mamy ochotę.

Krótki wyjazd bez dzieci to inwestycja w zdrowe relacje i rodzinne szczęście. Jeżeli tylko nadarzy się ku niemu okazja, to nie warto się zastanawiać. Pozostawienie dzieci na 2-3 noce pod dobrą opieką pozwoli nie tylko nacieszyć się chwilą zasłużonego relaksu, ale także dobrze zrobi najmłodszym członkom rodziny.

Co zyskacie, decydując się na krótki wyjazd bez dzieci?

Krótki urlop od rodzinnych obowiązków to idealna okazja do nacieszenia się bliskością oraz spędzania czasu bez konieczności pójścia na kompromis. Dzięki niemu znowu poczujecie się jak za czasów randkowania lub podczas podróży poślubnej.

Dobrze jest przypomnieć sobie, jak spędzaliście czas, zanim na świecie pojawiły się dzieci. Dzięki chwili błogiego odpoczynku zadbacie nie tylko o siebie, ale także wrócicie do domu z naładowanymi do pełna akumulatorami!

Wyjazd bez dzieci to idealna okazja, aby w końcu pomyśleć o sobie i potrzebach ukochanej osoby. Kiedy ostatnio mieliście czas, aby spokojnie porozmawiać i zadbać o łączące was uczucie? Podczas krótkiego urlopu bez dzieci będziecie mogli w końcu się wyspać, nacieszyć się bliskością, a także wykorzystać okazję do beztroskiego spędzania czasu w sposób, na który akurat macie ochotę.

Gdzie wyjechać bez dzieci?

Szukając miejsca, w którym spędzicie krótki urlop od rodzinnych obowiązków, warto wybrać kameralny apartament. Zamiast rzucać wszystko i wyjechać w Bieszczady, lepiej odwiedzić piękną Małopolskę i spędzić miło czas w Zatorze. W wyjątkowych wnętrzach Aparthotelu ZATOR w pełni wykorzystacie chwilę samotności i zasłużonego odpoczynku. Czekają tutaj na Was bogato wyposażone i pięknie urządzone apartamenty o podwyższonym standardzie. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy apartament z jacuzzi oraz apartament wyposażony w wannę z hydromasażem. Oferowane apartamenty zostały urządzone z wykorzystaniem szlachetnych materiałów m.in. drewna i naturalnego kamienia oraz najwyższej jakości tkanin.

Podsumowanie

Krótki pobyt w centrum urokliwego Zatora zapewni możliwość wypoczynku w luksusowych warunkach i romantycznej atmosferze. To doskonały pomysł na zaplanowany urlop oraz niespodziankę dla drugiej połówki. Dzięki wypoczynkowi w kameralnym apartamencie zyskacie poczucie prywatności oraz okazję do niczym nieskrępowanego cieszenia się obecnością ukochanej osoby.