Zaręczyny, krok ku wspólnej przyszłości

Zaręczyny to pierwszy krok ku wspólnej przyszłości. Wyjątkowa oprawa oświadczyn pozwala zapamiętać je do końca życia. Mężczyzna, który ma oświadczyć się swojej Wybrance, często nie wie, w jaki sposób poprosić ją o rękę, dlatego warto poznać tradycyjne i nietypowe sposoby na zaręczyny.

Tradycyjne zaręczyny krok po kroku

Tradycyjne zaręczyny uwzględniają poproszenie o rękę Ukochanej Kobiety w obecności jej Rodziców, którzy powinni wyrazić zgodę na ślub. Najczęściej takie zaręczyny odbywają się podczas rodzinnych spotkań, organizowanych, np. z okazji świąt lub zaplanowanych odwiedzin w domu rodzinnym ukochanej. Zorganizowanie tradycyjnych zaręczyn to wyzwanie, do którego warto odpowiednio się przygotować, pamiętając nie tylko o zakupie pierścionka zaręczynowego, ale także kwiatów dla Mamy swojej Wybranki oraz o ułożeniu odpowiedniej mowy.

Tradycyjne zaręczyny można również zorganizować w restauracji, jednak warto zastanowić się, czy uczestnicy spotkania nie będą skrępowani obecnością obcych osób. Co ważne – organizując zaręczyny w restauracji, najlepiej wybrać lokal, który dobrze znamy, bo pozwoli to uniknąć niemiłych niespodzianek.

Nietypowe sposoby na zaręczyny

Mężczyzna może oświadczyć się na wiele różnych sposobów, skrupulatnie planując każdą minutę tak wyjątkowego wydarzenia lub działając spontanicznie. Warto pamiętać, że sposób oświadczyn powinien zostać dopasowany do charakteru Ukochanej, a także jej oczekiwań.

Ciekawym pomysłem na nietypowe zaręczyny może być poproszenie ukochanej o rękę np. wyjazdu tylko we dwoje w apartamencie z jacuzzi,  podczas lotu balonem, spływu kajakowego, wspólnej wędrówki po górach, konnej przejażdżki lub pikniku na łonie natury.

Coraz bardziej popularne stają się zaręczyny z wykorzystaniem mediów oraz zaręczyny w kinie, które uwzględniają przygotowanie krótkiego filmu dla ukochanej – jest on wyświetlany przed seansem. Wiele kobiet pragnie, by ich ukochany potraktował oświadczyny w wyjątkowy sposób, uwzględniając na etapie planowania oprawy zaręczyn ich pasje, a także marzenia. To bardzo ważne, bo moment oświadczyn powinien być naprawdę wyjątkowy i nie może wiązać się z dyskomfortem.

Ile par, tyle pomysłów na nietypowe oświadczyny. Chcąc zorganizować idealne zaręczyny, trzeba pamiętać, że poproszenie ukochanej o rękę to nie tylko „obowiązek”, ale przede wszystkim przyjemność, z której powinny czerpać dwie osoby.

Wyjątkowe zaręczyny podczas romantycznego wyjazdu we dwoje

Doskonałym pomysłem na udane zaręczyny jest zorganizowanie romantycznego wyjazdu tylko we dwoje, który pozwoli w pełni nacieszyć się chwilą oświadczyn. Niezapomniane zaręczyny można zorganizować w wyjątkowych wnętrzach Aparthotelu ZATOR. Z ogromną przyjemnością zaplanujemy i kompleksowo zorganizujemy spersonalizowane zaręczyny w jednym z naszych 5 Luksusowych Apartamentów z JACUZZI.

Kameralna, intymna atmosfera, piękna sceneria i luksusowe wnętrza Aparthotelu ZATOR pozwolą zyskać niezapomniane wspomnienia, a także sprawią, że Twoja ukochana będzie pod ogromnym wrażeniem. Oferowany przez Aparthotel ZATOR pakiet „Wyjątkowe Zaręczyny” można dopasować do indywidualnych potrzeb.


Aparthotel ZATOR to wyjątkowe miejsce, które oferuje idealne warunki do zorganizowania niezapomnianych zaręczyn. Położony jest w malowniczym otoczeniu Doliny Karpia, gdzie łączy elegancje i komfort z intymną atmosferą. Na przyszłych Narzeczonych czekają  Luksusowe Apartamenty z Jacuzzi, stylowe wnętrza oraz obsługa na najwyższym poziomie, która zadba o każdy szczegół tego wyjątkowego dnia. Goście mogą korzystać z wielu udogodnień, takich jak Nastrojowa Kolacja SUSHI przy świecach w ramach uprzednio wykupionego Pakietu, relaksujące kąpiele w prywatnym jacuzzi czy urokliwe rozmowy przy lampce prosecco.

Aparthotel ZATOR to miejsce, gdzie każda chwila staje się magiczna, tworząc wspomnienia, które pozostaną na całe życie.

GRATIS! Balon z helem w kształcie pierścionka z brylantem.

Możemy również zarezerwować stolik w Restauracji BroHouse by Brokreacja, która znajduje się zaledwIe 1 km od Aparthotelu ZATOR!

Zaręczyny to wyjątkowy moment w życiu każdej pary. Warto odpowiednio przygotować się do poproszenia ukochanej o rękę i zadbać o elegancką oprawę tak szczególnego wydarzenia. Doskonałym i zawsze trafionym pomysłem na wyjątkowe zaręczyny jest romantyczny wyjazd tylko we dwoje, który pozwoli zaskoczyć ukochaną oraz w pełni nacieszyć się niezwykłą chwilą oświadczyn.